Главная > новини тернопільщини > У Заліщицькому районі гектари землі завалені сміттям

У Заліщицькому районі гектари землі завалені сміттям

21.09.2020 10:49


Працівники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області 15-16 вересня обстежили Заліщицький район і виявили там чимало стихійних сміттєзвалищ.

Оглянули землі Колодрібської, Зозулинської, Синьківської, Кулаківської, Новосілківської та Винятинської сільські ради. На території даних населених пунктів виявлено факти несанкціонованого розміщення побутових відходів на 20-ти сміттєзвалищах, у результаті чого було засмічено земельних ділянок загальною площею 1,08га.

За результатами об’їзду сільським радам видано приписи провести роботи з ліквідації стихійних та несанкціонованих місць розміщення відходів.

Нагадаємо, що попереднім виїздом було обстежено територію 7 сільських рад та виявлено більше 20 незаконних сміттєзвалищ загальною площею близько 2,3 га.

Робота з виявлення несанкціонованих місць видалення відходів  триватиме надалі.

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x