Главная > новини тернопільщини > У військовій частині Тернополя перша смерть

У військовій частині Тернополя перша смерть

26.03.2015 13:25


У 44 бригаді, яка зараз перебуває на ротації у тернопільській частині, що  знаходиться по вулиці Дубовецькій, учора помер військовий. Не від кулі, а від пристрасті… до алкоголю.

 

Василь Корчевний - молодший сержант другого дивізіону. Вчора, за словами його співслуживців, у чоловіка стався приступ. Стан тридцятирічного військового був схожий на «білу гарячку» - у нього були судоми та різко тхнуло алкоголем.

 

27 березня тіло бійця відправлять на малу батьківщину  - Черкащину. Там Василя до останнього чекали дружина та семирічний син.

 

Наразі трагедію розслідує Військова прокуратура тернопільського гарнізону.

 

На жаль, випадки зловживання алкоголем у 44-ій бригаді є поширеними. За словами одного із непитущих бійців, «аватари» (так на армійському сленгу звуть алкоголіків) навіть умудрялися пропивати зібрані волонтерами гроші.

 

Через такі конфузи доброчинці, за словами військового, більше не хочуть допомагати бригаді. Мовляв, «пити у вас є за що, то і на інше вистачить».

 

У частині «аватарів» намагаються не підпускати до зброї. Їхня парафія – прибирання. Та що буде коли їх відправлять на передову і чи взагалі потрібно утримувати таких військових?

 

Звертаємося до військових комісаріатів! Можливо, варто переглянути принципи відбору призваних на службу, і включити в ряд захворювань, які виключають можливість контактувати зі зброєю, алкоголізм? Одне  діло пиячити в барі, а інше – у військовій частині.

Оксана Ботюк


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x