Главная > новини тернопільщини > У центрі Тернополя встановили сенсорний екран з іменами загиблих героїв (фото)

У центрі Тернополя встановили сенсорний екран з іменами загиблих героїв (фото)

27.12.2016 17:29


На першому поверсі Тернопільської обласної ради сьогодні, 27 грудня, відкрили памятний знак загиблим захисникам України.

 

Замість звичного для меморіальних таблиць каменю обрали сенсорний екран. Гравіювання з іменами замінили базою даних.

 

Так, за допомогою дотиків до екрану кожен охочий може переглянути імена, фотографії та відомості з біографій загиблих під час проведення на Сході України антитерористичної операції воїнів із Тернопільщини та Героїв Небесної сотні. Загалом внесли досьє на 87 людей.

 

«Коли створювали цей памятний знак, ми консультувалися з громадськістю, колегами, військовими. Тут всі прізвища загиблих станом на кінець літа», - коментує начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій і національностей Тернопільської облдержадміністрації Ігор Кульчицький.

 

 

 

Долучатись до розширення відомої інформації про героїв просять представників громадських організацій, дослідників, військових та усіх небайдужих. Матеріали чекають в управлінні з питань внутрішньої політики, релігій і національностей Тернопільської облдержадміністрації. Тел.: (0352) 52 22 25, (0352) 52 04 98, (0352) 52 22 52.

 

Як відомо, подібний пам’ятний знак відкрили у 2015 році в Марійському духовному центрі, що в селі Зарваниця на Теребовлянщині. 

 

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x