Главная > новини тернопільщини > У центрі Тернополя монолітні півкулі для обмеження руху замінили на мобільні

У центрі Тернополя монолітні півкулі для обмеження руху замінили на мобільні

10.08.2017 15:38


Відео, де водії знімають конструкції обмежувачів поблизу театрального майдану набирають десятки тисяч переглядів. Принагідно, що знімати півкулі почали останні кілька тижнів, а все тому, що раніше вони були монолітними, а зараз стали зйомними.

 

Заступник начальника управління ЖКГ Андрій Дроздовський пояснює, що періодично виникає необхідність зняти обмежувачі під час різних масових заходів на Театральному майдані. Відтак, нещодавно конструкції замінили на мобільні, чим і користуються місцеві водії, яким вкрай хочеться  припаркуватись біля площі, інформує “Тернопіль житлово-комунальний”.

Андрій Дроздовський зазначає, що заїзд на відокремлену територію заборонений ще й дорожніми знаками. Тож навіть без обмежувачів авто не можна паркувати поблизу майдану. Проте, водії все частіше ігнорують заборону, за що на них пишуть листи до поліції з проханням притягнути порушників до відповідальності.

В міській раді просять тернополян викликати поліцію, коли хтось захоче проїхати на пішохідну ділянку і цим руйнує обмежувачі та решітки для стічних вод.

 


Поділитись:Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.


 

новини

 

 

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x