Главная > новини тернопільщини > У Тернополі завершують тестувати працівників дитсадків. Хворих на COVID-19 нема

У Тернополі завершують тестувати працівників дитсадків. Хворих на COVID-19 нема

29.05.2020 17:26


Завершують робити експрес-тести на COVID-19 працівникам дитячих садочків Тернополя. За тиждень протестували понад тисячу п’ятсот із 2 тисяч. Серед них станом на 27 травня інфікованих COVID-19 немає. Повідомляють у міському відділі освіти.

1 червня всі тернопільські садки відновлять роботу. Тих працівників, хто не пройде тестів, до роботи не допустять, каже начальниця міського відділу освіти Ольга Похиляк, йдеться в сюжеті Суспільного.

У Тернопільському дитсадку №25 на вулиці Горбачевського тестують працівників трьох дошкільних закладів міста. Експрес-тести роблять з 9 години.

"У нас між працівниками садочка створена група у вайбері, через яку завідуюча повідомила про тестування, хто не зможе з’явитися сьогодні, може ще пройти 28 травня", - розповіла працівниця садка № 5 Леся Холод.

Експрес-тестування проводять дві старші медсестри Центру первинної медико-санітарної допомоги. Одна з них - Марія Джус:

"До 20-ти хвилин ми чекаємо результат, якщо він позитивний, то ми потім беремо ще аналіз на ПЛР зразу ж на місці. Сьогодні всі від’ємні".
Григорій Радчук працює сторожем у 25-му садку. Експрес-тест показав негативний результат:

"Звичайно, що хвилювався, це така невідома хвороба. Не знаю, чи є така людина, яка б не хвилювалася перед таким забором".

Експрес-тестування сьогодні пройдуть близько ста працівників, каже завідувачка Тернопільського дитячого садка №25 Наталія Немировська:

"Це безкоштовно. У наших інтересах і в інтересах батьків, щоб заспокоїти їх, бо ми від них вимагаємо довідок медичних, мусять дітки прийти здоровими з підтвердженими даними, і в свою чергу, ми також".

За словами начальниці міського відділу освіти Ольги Похиляк серед протестованих, у 46 випадках експрес-тести показали позитивний результат:

"Які були позитивні і дали їх на ПЛР дослідження, всі виявилися негативні. Надіємося, що і на далі ситуація в нас буде стабільна".




Поділитись:




Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.




 

новини




Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x