Главная > новини тернопільщини > У Тернополі відкрили універсальний спортивний клуб «Life Style»

У Тернополі відкрили універсальний спортивний клуб «Life Style»

04.04.2016 08:31


 Відкриття нового сучасного спортивного клубу «Life Style» відбулося 3 квітня у Тернополі. Сонячного погожого дня на вулиці зібралися десятки спортсменів й пересічних тернополян, щоб також взяти участь в урочистій події. Прикрашений повітряними кульками вхід, гучна музика та неповторний святковий настрій — всі чекають офіційного відкриття.


 

Клуб Life Stile створений для любителів боксу та людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Тут є надсучасний тренажерний зал, секції фітнесу, боксу, тайського боксу, а також ММА (змішані бойові мистецтва). До слова, для проведення боїв ММА заклад обладнаний спеціальною кліткою. Крім того, в новому спортивному клубі є окрема дитяча тренувальна кімната.

 

Тут пропонується широкий вибір тренажерних знарядь та спортивного інвентаря, завдяки чому можна досягнути максимально ефективного результату, стверджують фахівці. Всі заняття відбуватимуться лише під наглядом професійних тренерів. Вже розроблені програми для проведення тренувальних змагань.

 

Відкриття подібних закладів — це, насамперед, турбота про здоров’я та дозвілля підростаючого покоління, відзначали присутні на урочистому відкритті тернополяни. Окрім того, це ще й додаткова можливість молодим людям реалізувати себе.

До слова, 20 квітня хлопці, які тренуються у новоствореному клубі Life Stile, братимуть участь у змаганнях в Одесі, що відбудуться під керівництвом президента львівського клубу «Real Fight Promotion» Віталія Вовка.

 

Відтак у процесі інших відбіркових поєдинків сформується тернопільська збірна з боксу та кікбоксингу, яка у подальшому відстоюватиме честь нашого міста на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

 

Після вступної офіційної частини та побажань виховати якомога більше чемпіонів, ініціатори створення закладу під оплески урочисто перерізають червону стрічку.    

 

 

 «Ініціатива створення нового спортивного клубу належить групі аматорів-однодумців, що виявила бажання розвинути даний напрямок спорту, — розповідає голова Тернопільської організації федерації боксу України, президент федерації східних єдиноборств Тернопільської області Євгеній Степанов. — Суттєво долучилася й Асоціація України ММА, керівництво клубу «Real Fight Promotion», Тернопільська обласна федерація східних єдиноборств. Також до відкриття активно долучилися спортсмени-меценати, зокрема колишній боксер Богдан Юлик».

 

Даний спортивний зал — багатофункціональний, підкреслює Євгеній Степанов. Адже містить значну кількість знарядь для різних видів єдиноборств та боксу, спортивний інвентар для кікбоксингу та вільної боротьби. У загальному тут можуть займатися 500-600 осіб різної вікової категорії. Діятимуть окремі секції для дітей, юнаків та дорослих.

 

 

 

 

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x