Главная > новини тернопільщини > У Тернополі відкрили п'ятий універсальний спортивний майданчик

У Тернополі відкрили п'ятий універсальний спортивний майданчик

21.09.2018 12:33


Днями, в обласному центрі, на перехресті вулиць Протасевича, 10А та Лесі Українки, 33 було відкрито уже п'ятий у Тернополі мультиспортивний майданчик "Чемпіон".


Мешканці мікрорайону Східний подали проект мультимайданчику на затвердження у Громадському бюджеті Тернополя і отримали фінансування з міської казни на облаштування даного об'єкта.


Сьогодні універсальний спортивний майданчик уже відкрили. Тут є спеціальне поле для ігрових видів спорту, вуличні тренажери, додаткові елементи для дитячого майданчика та місця для відпочинку батьків.


До слова цього року це вже п'ятий універсальний спортивний майданчик, який відкрили у Тернополі. Попередні чотири уже успішно функціонують на території загальноосвітніх шкіл №2, №5 та №29, а ще один - на вулиці Київській - між житловими будинками № 8, № 4 та №10.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x