Главная > новини тернопільщини > У Тернополі відкрили новий корпус вірусологічної лабораторії

У Тернополі відкрили новий корпус вірусологічної лабораторії

20.05.2020 17:00


20 травня в Державній установі «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»  відкрили новий корпус вірусологічної лабораторії, який повністю укомплектований необхідним обладнанням.

Під час церемонії відкриття голова Тернопільської ОДА Володимир Труш повідомив, що ведуться переговори з Міністерством охорони здоров’я України щодо створення регіонального навчально-лабораторного центру на даній базі та подякував працівникам, за роботу в режимі «нон-стоп», які задіяні до боротьби з коронавірусною хворобою.

В.о. директора Оксана Чайчук висловила вдячність від імені колективу усім хто долучився до реконструкції лабораторного корпусу та наголосила на тому, що це не тільки дасть змогу збільшити кількість досліджень на виявлення РНК вірусу SARS-CoV-2 методом ПЛР, але і покращити умови праці.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x