Главная > новини тернопільщини > У Тернополі відбулися змагання на човнах-драконах (відео)

У Тернополі відбулися змагання на човнах-драконах (відео)

24.09.2018 18:35


Днями в Тернополі відбулися унікальні спортивні змагання - перегони на драгонтобах. 100 учасників - новачків змагалися на спеціальних човнах - драконах.


Учасниками змагань були студенти Тернопільського національного економічного університету. Щоб підготуватися до змагань в учасників було 4-5 тренувальних занять.

За даними порталу 2+2, Тернопіль є столицею українського драгонботства.


Детальніше у відео за посиланням 

https://2plus2.ua/1plus1video/dzhedai-voiny-dorog/2018/183-vypusk-u-ternopoli-projshli-vidovishtni-peregoni-na-dragonbotah


До слова, дракон або драгонбот - це велике 10-місне каное, з головою і хвостом дракона. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслування для всього екіпажу. Десять веслярів гребуть, сидячи по п'ять з кожного боку. На кормі перебуває керманич, який управляє човном за допомогою спеціального великого весла і подає команди гребців.
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x