Главная > новини тернопільщини > У Тернополі триває збір речей для місцевих дитбудинків

У Тернополі триває збір речей для місцевих дитбудинків

08.11.2018 13:33


Ініціаторами доброчинної акції є пластуни, що належать до куреня імені Галі Мороз. З нагоди міжнародного «Дня Добра», одинадцятого листопада активісти завітають до місцевих сиротинці, аби вручити малечі речі першої необхідності.

 У цей день юні пластуни організують цікаві ігри та майстер-класи для дітлахів. Жителів Тернополя закликають не бути байдужими та долучитись до збору одягу, іграшок, книжок, солодощів та іншого. 

Триватиме він від восьмого по дев’яте листопада, з четвертої дня по шосту вечора. За адресою, вулиця Федьковича, 11  (пастова домівка), – пишуть Тернополяни.

Більш детальну інформацію про благодійну акцію можна отримати за номером – 0974589531(Софія Осадко). Або ж надіслати листа на електронну адресу [email protected]
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x