Главная > новини тернопільщини > У Тернополі продовжується бойкот водіїв маршруток – кермувальники пишуть заяви на звільнення

У Тернополі продовжується бойкот водіїв маршруток – кермувальники пишуть заяви на звільнення

11.01.2018 22:31


Тільки вчора Без Табу писало про те, що на маршрути не виїхали практично усі автобуси міста через страйк водіїв. Кермувальників не влаштовують нові умови праці у зв’язку з введенням диференційованої системи за проїзд.

Згодом водії та перевізники зібралися на нараді у міській раді. У мерії заявили, що дійшли компромісу з водіями. Відтепер в автобусах будуть контролери, а водіям платитимуть зарплату за год/км.

Сьогодні, як пише Терноград, деякі водії почали писати заяви на звільнення.  Зокрема подали заяви усі водії із маршруту №14.

До слова, у соцмережах тернополяни пишуть , що маршрутки працюють, правда не всюди використовують валідатор для зчитування карток тернополянина чи проїзних карток, а вимагають платити готівкою

 


Поділитись:Актуальне   
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x