Главная > новини тернопільщини > У Тернополі правоохоронці виявили пересувний бордель

У Тернополі правоохоронці виявили пересувний бордель

29.11.2019 13:07


Вісім місяців правоохоронці Тернопільщини документували та фіксували функціонування у Тернополі борделю.


28-річна жителька Запорізької області спершу розмістила в інтернеті оголошення про роботу для молодих дівчат із заробітком 20 тисяч гривень в місяць, а відтак по телефону пояснювала дівчатам суть роботи.


Погодилися працювати троє іногородніх жінок. Сутенерша і приймала замовлення і постійно змінювала квартири для зустрічей клієнтів та дівчат, а також розміщувала в інтернеті відповідні оголошення, крім того вела бухгалтерію. 


Квартири постійно змінювалися на яких відбувалися зустрічі, за годину роботи дівчата брали по 1200 гривень. Частина грошей йшла їм, а частина сутенерші. 


Жінка свою провину визнала, їй загрожує кримінальна відповідальність, дівчата також понесуть відповідальність на них складено відповідні адміністративні протоколи. 
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x