Главная > новини тернопільщини > У Тернополі орудує шахрай, представляючись працівником Держпродспоживслужби

У Тернополі орудує шахрай, представляючись працівником Держпродспоживслужби

16.08.2019 11:20


У прес-службі Держпродспоживслужби Тернопільської області розповіли, що у Тернополі чоловік пенсійного віку, представляється працівником їхньої установи, купляє м'ясні продукти, а згодом повертається у магазин за грошовою компенсацією, бо ніби то продукти були не свіжі.


Так, за даними працівників магазинів, чоловік каже, що він є співробітником Держпродспоживслужби Тернопільської області, вимагає медичні книжки у продавців та копії дозвільних документів, при чому сам жодного посвідчення не показує.


Далі пенсіонер купує різноманітні м'ясні вироби, а через декілька днів приходить і каже, що отруївся і просить повернути  кошти.


В управлінні Держпродспоживслужби стверджують, що це шахрай і просять, якщо чоловік заходить у магазин і поводить себе таким чином відразу телефонувати "102". 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x