Главная > новини тернопільщини > У Тернополі бурульки падають на людей, з кого спитати?

У Тернополі бурульки падають на людей, з кого спитати?

13.02.2018 20:24


Тернополянин Ігор Іванчук розповів, що його поранила бурулька. Комунальники ж радять не ходити в цей час під будинками , а працівникам ЖЕКів та ОСББ рекомендують вчасно прибирати з дахів бурульки, щоб не трапилося біди.

 

За словами експертів, бурульки утворюються через перепад температур, який буде актуальний до середини лютого. Тому тернополяни повинні самі бути обережними та зважати на небезпечні будинки.

В управлінні ЖКГ Тернополя розповіли, що відповідальність за  усунення крижаної небезпеки несуть балансоутримувачі будинків.

Тим, хто бурульки не прибрав, загрожує штраф від 800 грн до 2 тисяч гривень. Тернополянам радять повідомляти про неочищені від бурульок будинки працівникам муніципальної поліції, пише ЗЗ.

Кореспондент Без Табу на днях стала свідком, як на вулиці Живова у Тернополі з даху п’ятиповерхівки звалилася здоровенна брила льоду та снігу на автомобіль зеленого кольору «Таврія». Лід пробив заднє скло у легківці.

 

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім. 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x