Главная > новини тернопільщини > У Тернополі активісти та військові поголовно повертають нагороди

У Тернополі активісти та військові поголовно повертають нагороди

13.03.2018 13:59


Десятки АТОвців та волонтерів віддали президентські нагороди представникам  влади на місцях, протестуючи проти силового розгону наметового містечка у Києві 3 березня.

 

За словами активіста та волонтера Василя Конька, він багато років організовує відправлення у зону АТО 30-тонних вантажів. За це отримав нагороду від Петра Порошенка ІІІ ступеня. Волонтер та сестра військового полоненого Ніна Кодьман також віддала нагороди, які залишили бійці представникам Тернопільської облдержадміністрації.

Як стверджує Дмитро Гайтко, керівник Тернопільської організації ветеранів АТО, протестувальників не мали права бити по голові та в пах. Натомість, по фото- і відеоматеріалах видно, що люди ходять з ранами на голові.

Нагороди повернули чиновникам обласної та райдержадміністрації. Що робити з ними, посадовці поки не знають.

 

Детальніше у сюжеті ТСН

https://1plus1.ua/1plus1video/tsn/19-30/tsn-za-20180312-desyatki-volonteriv-i-atovciv-z-ternopilshtini-povernuli-poroshenku-nagorodi

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x