Главная > новини тернопільщини > У Тернопільську міську раду балотуються кандидати від 19 політичних партій

У Тернопільську міську раду балотуються кандидати від 19 політичних партій

15.10.2020 10:45


У виборах до Тернопільської міської ради братимуть участь кандидати включені до єдиного та територіальних списків 19 організацій політичних партій. ОПОРА проаналізувала перші п’ятірки в єдиних списках. До них увійшли чинні депутати, директори, підприємці, пенсіонери, студенти, особи, які тимчасово не працюють тощо.

За інформацією від спостерігача ОПОРИ, Тернопільська міська територіальна виборча комісія на засіданні 7 жовтня, відповідно до рішення Тернопільського окружного адміністративного суду, зареєструвала кандидатів від Радикальної партії Олега Ляшка.

Таким чином до Тернопільської міської ради виборчою комісією загалом було зареєстровано 668 кандидатів від 19 місцевих осередків політичних партій. Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x