Главная > новини тернопільщини > У Тернопільському університеті почали вивчати китайську мову

У Тернопільському університеті почали вивчати китайську мову

15.10.2020 14:50


У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка успішно стартував спільний україно-китайський спецпроєкт. Відповідно до партнерської угоди з Шеньянським педагогічним університетом, ТНПУ організував безоплатне вивчення китайської мови для усіх охочих.

Охочих виявилося понад дві сотні, що й не дивно, адже китайська мова входить в трійку найпопулярніших мов світу. ТНПУ став першим і єдиним вишем нашого краю,  де організовані такі заняття! 

На сьогодні сформована перша група, 35 осіб розпочали онлайн-навчання з носіями мови – викладачами Шеньянського педагогічного університету.
Навчання не обмежуються мовою: на курсі вивчають також історію, культуру, традиції Китайської народної республіки. 

Заняття проводяться двічі на тиждень – у понеділок країнознавство, у четвер – китайська мова.
Враження від занять щонайкращі.
Після успішного завершення курсу учасники можуть скласти іспит на рівень володіння китайською мовою як іноземною по аналогії до HSK та отримати сертифікат.

Джерело: офіційний сайт ТНПУ

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x