Главная > новини тернопільщини > У тернопільській Перемозі вшановували Небесну сотню

У тернопільській Перемозі вшановували Небесну сотню

20.02.2015 16:47


Концерт-реквієм на честь річниці трагічних подій на Майдані влаштували в Українському домі «Перемога». Тернополяни згадували усіх загиблих земляків та тих, хто продовжує захищати незалежність України у зоні АТО. Вшановували пам’ять героїв піснями та переглядом документальних стрічок про Революцію гідності.

- Мета заходу – привернути увагу до того, що ми прагнемо миру, прагнемо жити в добрі, - зазначив начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Василь Кармазін

Виступали перед гостями концерту-реквієму колективи із Палацу культури Березіль, юні призери міжнародних конкурсів та ті, хто накрив не одну труну жовто-синім прапором. Зокрема волонтерка Лілія Мусіхіна згадувала, як її рідна 15 сотня самооборони просила благословення в пастора на смерть.

- Ви не уявляєте, що говорить мама своїй дитині, коли збирається помирати. У ту страшну ніч перед розстрілом ми усією чотою подзвонили рідним, щоб попрощатися. Тоді було неймовірно страшно, але наша боротьба тільки розпочинається. не вірте тим, хто каже «Майдан переміг». Усі ми ще не заслужили права на відпочинок. Хоча б годину на день ми зобов’язані усі разом працювати на перемогу. Від восьмирічних дітей, які стоять під супермаркетами зі скриньками, до пенсіонерів, які в’яжуть шкарпетки солдатам.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x