Главная > новини тернопільщини > У Теребовлянському районі завершують ремонт мосту – дорожники

У Теребовлянському районі завершують ремонт мосту – дорожники

12.10.2020 10:15


4 мости вздовж траси М-19 між Тернополем та Заліщиками ремонтують у 2020 році.

 

Серед них – міст неподалік села Кровинка Теребовлянського району. Саме його пропускна здатність потребувала суттєвих змін. Для забезпечення швидкісних умов руху автотранспортного потоку було прийнято рішення про збільшення прольоту проїжджої частини. Щоб нове покриття зберігало цілісність, на шляхопроводі була влаштована монолітна розподільча плита з армованого залізобетону, відновлена гідроізоляція, проведено замонолічування тріщин, ліквідовано розкриття арматури і забезпечено водовідведення з шляхопроводу. Встановлені нові тротуарні блоки, частина бар’єрного огородження і вкладений вирівнюючий 10-сантиметровий шар асфальтобетону.

Днями підрядна організація влаштувала другий 5-сантиметровий шар покриття, було вкладено 400 тонн щебенево-мастикової суміші.

Попереду – встановлення бар’єрного огородження та мостових перил, а також нанесення розмітки.


Джерело: САД у Тернопільській області


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x