Главная > новини тернопільщини > У селі Кровинка нарешті намалювали розмітку

У селі Кровинка нарешті намалювали розмітку

21.10.2020 15:59


На трасі М-19 у Теребовлянському районі почали наносити розмітку там, де вже уклали верхній шар дороги. Першим населеним пунктом, де попрацювали шляховики, стала Кровинка.


Як повідомляють в Службі автомобільних доріг області, підрядна організація в межах ремонтованої ділянки Тернопіль-Заліщики проводить весь комплекс дорожніх робіт. У населених пунктах, де вже влаштоване нове дорожнє покриття, повним ходом йдуть роботи по встановленню бордюрів, влаштування пішохідних доріжок.
Днями дорожники розпочали нанесення розмітки. Використовують технологію “холодного пластику”. Така розмітка служить до 3 років.

Ремонт М-19 триває, тому нагадуємо водіям про необхідність суворо дотримуватися знаків обмеження швидкості під час проведення дорожніх робіт. Не наражайте на небезпеку себе та дорожніх робітників!

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x