Главная > новини тернопільщини > У райцентрі Тернопільщини реконструюватимуть Меморіал Слави

У райцентрі Тернопільщини реконструюватимуть Меморіал Слави

13.07.2018 12:38


Таку ідею під час чергового засідання Кременецької міської ради висунув один із депутатів. Він пропонує перепоховати останки загиблих воїнів із братських і одиночних могил, що є культурними памятками. А на вказаній території облаштувати зону для відпочинку з алеєю, лавочками та ліхтарями.


Пропозицію посадовця охоче підтримали інші учасники зібрання. У Кременецькій міськраді запевнили, не переміщуватимуть лише розташовані у парку пам’ятники воїнам-інтернаціоналістам та ліквідаторам Чорнобильської аварії. Останки з братських могил мають намір захоронити на Монастирському цвинтарі.

Крім того, розробник проекту Віктор Герасимович розглядає варіант реконструкції Ринкової площі у Кременці, аби облаштувати саме цю частину міста під її давній вигляд. Задля цього депутат навіть розробив макет схеми генерального плану. Каже, в майбутньому саме площа стане улюбленою зоною відпочинку для жителів та гостей міста.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім. 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x