Главная > новини тернопільщини > У печері на Тернопіллі знайшли ритуальні ями трипільців

У печері на Тернопіллі знайшли ритуальні ями трипільців

06.12.2018 15:00


Під час чергової експедиції у печері Вертеба, що знаходиться в селі Більче Золоте Борщівського району, археологи натрапили на нові знахідки. У підземній порожнині історики виявили заглибини, які трипільські поселення використовували для проведення ритуалів. 

Про це розповів дослідник Михайло Сохацький. За його словами, в ритуальні ями племена трипільців скидали вироблені з глини фігурки людей та тварин, знаряддя праці, посуд, амулети. Саме під час виконання певного обряду перелічені речі кидали у такі заглибини, – пише Vision.Ternopil. 

Також експедиційна група натрапила на чималу кількість виробів з кістки рогу. Зокрема, мотики і кинджали. Історик припускає, що їх трипільці використовували як у традиційних цілях, так і для самозахисту. 
Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x