Главная > новини тернопільщини > У одному з міст Тернопільщини комунальники оббирали громадян

У одному з міст Тернопільщини комунальники оббирали громадян

25.06.2019 16:20


Працівники сектору контролю за регульованими цінами перевірили одне з комунальних підприємств Почаївського району на відповідність дотримання законодавства  у сфері формування, встановлення та застосування тарифів  на послуги з  водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами за 2018-2019 роки.

 Під час перевірки було встановлено, що в період з січня по квітень  2019 року підприємство  застосовувало тариф на послугу з поводження з побутовими   відходами згідно з рішенням виконавчого комітету Почаївської міської ради від 28.02.2017 №18 ”Про затвердження тарифів на послуги знешкодження та вивіз твердих, рідких збутових відходів”  без затвердженої Інвестиційної програми на 2019 рік, інформує Держпродспоживслужба у Тернопільській області.


За результатами перевірки завідувач сектору з конторою за регульованими цінами винесла підприємству припис про усунення порушення  вимог щодо встановлення   державних регульованих цін  відповідно до Закону України «Про ціни і ціноутворення» та проведення перерахунків споживачам  на суму 19,5 тис.  гривень.

Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x