Главная > новини тернопільщини > У мешканців Файного міста є можливість відчути на собі дію арт-терапії

У мешканців Файного міста є можливість відчути на собі дію арт-терапії

19.10.2018 15:25


Цієї неділі представники клубу «Практична мудрість» проведуть у приміщенні Тернопільської обласної універсальної бібліотеки мистецький тренінг. Розпочнеться захід о третій годині дня. Відвідини дійства є безоплатними.

Відчути на собі дію техніки арт-терпії можуть всі охочі. Організатори дійства не встановлювали жодних вікових і статевих обмежень для аудиторії. За їх словами, для покращення власного психо-емоційного стану всі присутні працюватимуть з мильними кольоровими бульбашками та візерунками-антистрес, – зазначили на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Приємним бонусом для відвідувачів стане дегустація солодких смаколиків. Більш детальні відомості про арт-терапію можна отримати за номерами – 067 354 01 67 та 093 236 06 67.Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x