Главная > новини тернопільщини > У більшості районах Тернопільщини ігнорують рекомендації Барни

У більшості районах Тернопільщини ігнорують рекомендації Барни

26.12.2016 12:42


У Тернопільській області тринадцять із сімнадцяти райдержадміністрацій не провели жодної процедури у системі публічних закупівель «ProZorro».

 

Про це йдеться у матеріалах громадської організації «Центр громадського моніторингу та досліджень».

 

Так, розпорядження голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни №274 від 11 травня 2016 року з рекомендаціями проводити державні закупівлі товарів і послуг від 3 тис. грн у системі «ProZorro» понад півроку ігнорують у більшості районах.

 

 

«Вони з часу застосування системи «ProZorro» і в тестовому режимі в минулому році, і в обоязковому режимі в запороговій і добровільному рекомендованому допороговій не провели жодної закупівлі», -коментує заступник голови правління ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Юрій Кузько.

 

Ані допорогових, ані післяпорогових державних закупівель у «ProZorro» не провели у Підволочиській, Тернопільській, Підгаєцькій, Шумській, Бучацькій, Гусятинській, Борщівській, Чортківській, Монастириській, Козівській, Лановецькій, Зборівській та Кременецькій райдержадміністраціях.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x