Главная > новини тернопільщини > Циркачі на Тернопільщині "загубили" своїх клоунів

Циркачі на Тернопільщині "загубили" своїх клоунів

09.10.2015 10:10


До жителів Кременця і району звертається із проханням керівництво Київського цирку-шапіто "ОРБІТА"  встановити місцезнаходження 2-х артистів цирку. Повітряний гімнаст(учасник шоу "УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ") Володимир Третьяков і клоун Володимир Семенов виїхали з цирку 2 дні тому. 

 

Організатори пишуть у соцмережі, що поїхали вони ймовірно в гості, в село Горинка з місцевими дівчатами (одну з дівчат звуть Світлана, місцева мешканка).

 

"Також з собою артисти цирку взяли дресированого когута у чоботях. Протягом 2 днів з ними немає ніякого зв'язку. Прохання до всіх, хто володіє точною інформацією про місцезнаходження артистів та дресированого когута у чоботях, повідомити за тел. 050-654-73-95 (Грошову винагороду гарантуємо). Також усім, хто можливо знає у кого перебувають наші хлопці передайте їм, у разі, якщо до 16:00 сьогоднішнього дня вони з'являться до цирку, ніяких штрафних санкцій не буде, або хоча-б відправте когута у чоботях в цирк, так як він учасник одного з атракціонів. І нагадайте, будь ласка, про те, що сьогодні о 18:00-прем'єра вистави", - пишуть організатори у групі "Типовий Кременець".


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x