Главная > новини тернопільщини > Три роки тюрми та 200 тисяч компенсації присудили тернополянину, що обіцяв виїзд у Канаду

Три роки тюрми та 200 тисяч компенсації присудили тернополянину, що обіцяв виїзд у Канаду

15.11.2019 12:20


У Тернополі суд розглядав апеляцію засудженого 31-річного Андрія Ш., якому суд першої інстанції присудив три роки позбавлення воді та 190 тисяч 716 гривень компенсації потерпілим за свої шахрайські дії.


Слідство встановило, що 31-річний тернополянин Андрій Ш. на сайті оголошень ОЛХ познайомився з деяким паном на прізвище Кушнір. Останній обіцяв виїзд у Канаду за 30 днів. 


Андрій Ш. мав же працювати з клієнтами. Так з грудня 2017 по травень 2018 року Андрій взяв у 5-ти тернополян три тисячі доларів та дві тисячі євро, натомість обіцяв паспорт Канади та громадянство цієї країни.


У суді чоловік заперечував дані факти, та що суд першої інстанції, що апеляційний вважали доводи прокуратури більш вагомими і залишили рішення суду першої інстанції без змін, пише 0352.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x