Главная > новини тернопільщини > Тернополянка повірила шахраєві, що представився американським лікарем та втратила кількасот тисяч євро

Тернополянка повірила шахраєві, що представився американським лікарем та втратила кількасот тисяч євро

11.07.2019 14:35


У поліції звернулася мешканка Тернопільщини. Жінка розповіла, що познайомилася по інтернету з американським лікарем, який працює у Сирії, у нього загинула дружина та залишилося троє вже дорослих дітей.


Чоловік відзначив, що має ціну посилку, де є його особисті речі та значні кошти, але не хоче відсилати бандероль додому, бо там гроші можуть конфіскувати.


Відтак вмовив, щоб українка отримала посилку у себе вдома.


Жінка погодилася, і невдовзі їй справді зателефонували ніби із митниці, і запропонували забрати посилку, та за її отримання потрібно було заплатити кількасот тисяч євро.


Тернополянка взяла усі особисті заощадження, а також отримала кредит в банку і перерахувала кошти.


Невдовзі жінка залишилася без грошей, іноземного кавалера та з кримінальним провадженням за статтею шахрайство.


Насправді у поліції повідомили, що ця схема шахраїв досить розповсюджена, тому якщо ви зараз листуєтесь з військовим, або ж лікарем з Америки, то варто задуматися. 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x