Главная > новини тернопільщини > Тернополянин зізнався СБУ, що його намагалися завербувати російські спецслужби

Тернополянин зізнався СБУ, що його намагалися завербувати російські спецслужби

22.10.2020 12:13


Колишній ув’язнений житель Тернопільщини поїхав після звільнення з колонії на територію псевдореспубліки ДНР, аби зустрітися зі знайомою.

 

Бандитська «поліція» затримала чоловіка, щойно він перетнув кордон непідконтрольної території. Згодом тернополянина передали в руки ФСБ,  які почали психологічно його «обробляти» та вербувати. За задумом російських спецслужб, він мав би зібрати інформацію про військові об'єкти на Західній Україні та передати її ФСБ.

 

Коли тернополянину вдалося повернутися на батьківщину, він звернувся до СБУ, котрим розповів усі плани ворожих спецслужб. Контррозвідка встановила, що чоловік не став зрадником та не зашкодив державній безпеці. Від кримінальної відповідальності він звільнений за рішенням суду.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x