Главная > новини тернопільщини > Тернополяни забезпечують армію навіть з-за кордону

Тернополяни забезпечують армію навіть з-за кордону

20.02.2015 12:55


Тернополяни, які проживають за кордоном активно підтримують армію. Зокрема, Чортківська діаспора з Нью-Йорка вчора передала найвідомішому волонтеру Західної України Сергію Притулі 1200 доларів. Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

- Тепер по грошах. Пішли на рекорд чи що:)?! Банкіри і підприємці, пенсіонерки і школярі, менеджери і студенти, медики і айтішники... люди несли, несли, несли... від 100грн зібраних школярами з Борщагівки до 10 000 молодим чоловіком з банку неподалік, від 100 Euro від жіночки з Італії до 1200$ від азбестовців з Нью-Йорка (привіт Чортківській діаспорі:)).

На вилучені кошти ноумен закупив багато харчів, шкарпеток, рукавиць, балаклави, одяг, спідню білизну, медикаменти та інші необхідні речі для захисників із 8-го полку спецназу 3-го батальйону 80-ї бригади ВДВ.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x