Главная > новини тернопільщини > Тернополяни відкрили єдиний в Америці україномовний садочок (фото)

Тернополяни відкрили єдиний в Америці україномовний садочок (фото)

11.07.2018 22:03


Ще у 2016 році тернополяни Галина та Роман Дутки відкрили у місті Клівленд штат Огайо, перший і поки що єдиний в Америці україномовний садочок для дітей віком від шести тижнів до 13 років.

 

Галина згадує, як тільки чекала на доньку і задумувалася над тим, чим справді хоче займатися в Америці. Невдовзі подружжя у власному будинку створило власний україномовний приватний садочок. Тернополянка Галина працювала і нянькою і вихователькою.

Подружжя хотіло ще тоді взяти кредит та орендувати величезне приміщення для садочка, та кредит не давали. Мрію вдалося втілити аж у 2016 році, коли Дуткам дали фінансування і ті орендували трьохповерхове приміщення під дитячий україномовний садок.

Сьогодні тут виховується 160 дітей, переважно це діти емігрантів з Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей.

Також при садочку діє школа українознавства, а також різноманітні гуртки та літні табори.

Також нещодавно у Клівленді подружжя Дутків організувало роботу ще одного українського садочка, передає видання «Сільський господар плюс».

 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x