Главная > новини тернопільщини > Тернополяни отримуватимуть візу по-іншому

Тернополяни отримуватимуть візу по-іншому

12.05.2015 16:59


З 23 червня змінюються умови для одержання польської візи. Усім українцям доведеться надавати біометричні дані.

 

Як нову процедуру проходитимуть тернополяни, які, як відомо, і так товпляться у величезних чергах під візовим центром, пояснила генеральний консул Республіки Польща в Луцьку пані Беата Бживчи.

 

- Під кінець червня  всі країни шенген зони будуть змушені запровадити ще одну процедуру для візиторів – брати біометричні дані. Не хочу щоб  хтось подумав що це якесь наступне обмеження. Це процедура, яка була запроваджена в інших країнах ще рік назад. Щодо кількості документів, які потрібно тепер надавати, то Республіка Польща була змушені запровадити це через європейське законодавство. Я чула про проблеми Тернопільської і Рівненської областей із візовими центрами. Наше МЗС про ситуацію знає і сподіваємось, що нові працівники, зокрема із консульств в Росії, які скорочуються,   скоро почнуть тут працювати. Тоді, сподіваємось, черги зменшаться.

 

- Думаю цей процес треба розпочати тут, а завершення буде у Брюсселі. Для людей, які будуть складати візові заяви біометричні дані ми будемо брати у нашому консульстві, а також у всіх візових пунктах. Обладнання вже є. Наш консул  під кінець квітня навідувався у центр в Тернополі. Вони мають 6  віконечок  власне для подання біометричних даних, - додала пані Генеральний консул.

 

Також міфом виявились чутки про те, що українці, які зроблять біометричні паспорти, не проходитимуть процедуру здачі біометричних даних при отриманні віз.

 

- Навіть тим, хто зробить біометричні паспорти, треба буде подавати біометричні дані. Ці дані зберігатимуться в базі даних протягом 5 років Повторно подавати дані, коли завершиться віза, не потрібно буде. Біометричні дані для візи – це вимоги Європейського законодавства. Біометричні дані в паспорті - питання виключно українського закону,- коментує Беата Бживчи.

 

Юлія Швець


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x