Главная > новини тернопільщини > Тернополяни можуть зекономити час, користуючись послугами Пенсійного фонду

Тернополяни можуть зекономити час, користуючись послугами Пенсійного фонду

15.09.2020 22:17


Пенсійний фонд України  впроваджує нові послуги, які економлять наш час, адже багато питань тепер можна вирішити, не виходячи з дому, - он-лайн.


8 вересня  2020 року у Вінниці відбулася прес конференція “Електронні послуги Пенсійного фонду України” за підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” та участі заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірини Ковпашко та начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницької області  Олени Корчаки. На зв’язку були і керівники головних управлінь Пенсійного фонду в Житомирській, Одеській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Присутнім журналістам було повідомлено, що в особистих кабінетах користувачів веб порталу електронних послуг Пенсійного фонду України впроваджено нові сервіси, а саме електронна трудова та пенсійний калькулятор.

 Завдяки цим послугам з 2019 року усі громадяни України мають можливість за допомогою пенсійного калькулятора (електронний сервіс) розрахувати розмір майбутньої пенсії. Зайти в особистий кабінет можна маючи електронний підпис.


Пенсійний калькулятор дає можливість кожному зареєстрованому користувачу зайти та перевірити дані, а також внести зміни (дані про трудовий стаж до 2004 року), щоби побачити прогнозований розмір пенсії на момент проведення розрахунку. Результати зберігаються та є у доступі в будь-який час.

Ірина Василівна повідомила, що сервісом уже скористалися 291, 3 тис. осіб та було проведено 142, 4 тис. розрахунків пенсій.

З 2004 року усі дані по трудовому стажу кожного українця є у базі Пенсійного фонду, вони автоматично переносяться і у пенсійний калькулятор, але, щоби порахувати майбутню пенсію потрібно додати і інформацію про робочі місця до 2004 року.

 

Отож,  для доступу в систему отримуємо електронний підпис та входимо згідно правил інтернет ресурсу. Це зручний механізм, який допомагає людям у будь якому віці, у будь який час перевірити і, при потребі, вплинути на свій пенсійний вік, скорегувати час виходу на пенсію. Якщо попередньо розрахувати і знати результати, можна “докупити” роки, яких не вистачає  до набуття пенсійного віку. Це можна зробити оплативши наперед за всі місяці страховий пенсійний внесок.

 
Сьогодні в Україні час виходу на пенсію коливається від 60-63, 63-65, та 65 +, все залежить від конкретної ситуації громадянина. Важливо, що вихід на повну пенсію є можливими з 35-річним трудовим стажем.

З 27 листопада 2019 запрацював сервіс “Електронна трудова”, доступний для кожного легально працюючого громадянина, який сплачує страхові внески у Пенсійний фонд України.

 

Послуга дозволяє переглядати, зберігати та доповнювати відомості про свою трудову діяльність, адже там є інформація про всі легальні трудові відносини працівника та дані сплачених страхових внесків з 1998 року.
За допомогою веб порталу також можна просканувати паперові трудові книжки та документи, які підтверджують трудову діяльність працівника.


У електронній трудовій книжці усі дані надійно захищені, але паралельно бажаючі мають право продовжувати користуватися паперовою трудовою книжкою.


Сьогодні на порталі Пенсійного фонду України зареєстровано більше 91, 5 тисяч звернень. І, важливо, усі послуги для користування є безкоштовними!


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x