Главная > новини тернопільщини > Тернополяни допомагають фронту книгами

Тернополяни допомагають фронту книгами

20.02.2015 11:23


У місті започаткували акцію «Книга для солдатів у зоні АТО». Мета проекту - підтримати бойовий дух солдат, відволікти бійців жахіть війни, які вони бачать щодня. Організаторами акції стала Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату.

- Завдяки єпархіальному капелану – протоієрею В’ячеславу Кізілову, ми маємо можливість передати солдатам книги, як на лінію фронту, так і в лікарні, де люди проходять реабілітацію після бойових дій, - розповідає прес-секретар  єпархії Ірина Скоробогата. - Книги – це подорож, яку можна здійснити подумки, це емоційне, психологічне відновлення. Навіть у найтяжчу хвилину, книга має властивість принести позитивні емоції та допомогти читачу асоціювати себе із тими героями чи подіями, які допоможуть пережити власну кризу.

Приносити книги можна на різну тематику. Це може бути і художня література, і підручники.

- Суворого обмеження по тематиці книг не має, але людина повинна також сама розуміти, які книги будуть доречними, а які не варті розповсюдження серед солдатів української армії. Перевага буде надаватися "добрій українській книжці", - зазначає Ірина Скоробогата.

Усі, хто хоче допомогти друкованим словом бійцям, може принести книги в управління Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, що знаходиться по вул.Федьковича, 14. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x