Главная > новини тернопільщини > Тернополян закликають голосувати проти абортів

Тернополян закликають голосувати проти абортів

20.11.2015 17:10


Електронна петиція розміщена на офіційному інтернет-представництві Президента України відкрита для голосування. Громадяни кардинально можуть змінити демографію своєї країни.

 

За підрахунками 2014 року тільки у Києві і на Заході народжуваність перевищила смертність. Інші регіони – в мінусі.


Враховуючи, що, за даними ОБСЄ, через бої на Сході загинули приблизно 5000 осіб з обох сторін, неважко підрахувати, що військові втрати склали менше 1%. Решта смерті – від старості, хвороб і нещасних випадків. Не менш важливим є кількість абортів. 

 

Хоча сатитистика переривання вагітності на Тернопільщині найнижча по Україні, все ж вона існує. Підрахунки щодо перебігу вагітності у підлітків є доволі сумною. 50-70% вагітності у такому ранньому віці завершується абортами. 15% – спонтанними перериваннями і лише 15% - пологами. Це жінки віком 15-17 років. У 2014 році загальна кількість абортів на Тернопільщині становила 1650. При цьому 50% переривань вагітності зроблено не за бажанням жінки. Тобто це завмерлі вагітності, мимовільні викидні тощо. Тому, усіх жінок області закликають слідкувати за своїм періодом вагітності. 

 

Не на жарт лякає показник народжуваності та переривань вагітності у групі до 14 років. Це свідчить про те, що перші статеві стосунки підлітки мають у віці 10-12 років. Майже усі випадки закінчуються абортом. Щоб уникнути такої сумної картини, батькам варто більше уваги приділяти вихованню своїх дітей. Психологи радять частіше проводити пізнавальні бесіди з дітьми.

 

Усім відомо, що у країні смертність перевищує народжуваність. Щоб внести свою лепту та врятувти демографію варто проголосувати за заборону абортів в Україні. 

Проголосувати можна ТУТ.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x