Главная > новини тернопільщини > Тернопільського радника Авакова Апостола підозрюють у «брудному» використанні благодійного фонду

Тернопільського радника Авакова Апостола підозрюють у «брудному» використанні благодійного фонду

13.02.2018 19:28


Відомо, що Михайло Апостол є засновником благодійних фондів – «Апостол», «Є сила» та «Надія живе». Сьогодні фондами керує син пана Михайла, Ігор.

 

Свого часу, разом ці фонди отримали конфіскату з Закарпатської області більше ніж на 1,5 млн грн. Переважно це брендовий одяг, італійське взуття, білизна, сумки, засоби для прання, передають Наші гроші.

І все б нічого, та СБУ, яка займається сьогодні розслідуванням справи благодійних фондів встановила, що в період з квітня 2014 року по кінець 2017 благодійники, у тому числі і фонди Апостолів, були задіяні у схемі ввезення в Україну комерційних товарів з подальшою підміною документів ніби то для гуманітарної допомоги. Надалі ці товари реалізовувались іншими структурами, а кошти направлялись нібито на фінансове та матеріальне забезпечення незаконних збройних формувань так званих ДНР та ЛНР.

Сам Ігор Апостол був здивований, почувши такі звинувачення і сказав, що  усю гуманітарну допомогу вони роздають потребуючим та представити відповідні документи не зміг.

До слова, Михайло Апостол займався агробізнесом. Згодом був депутатом Тернопільської облради від БЮТ, потім помічником депутата VII скликання Василя Деревляного від ВО «Батьківщина». На наступних виборах Михайло Апостол пройшов до парламенту від цієї ж політичної сили. Працював помічником нардепа від «Народного фронту» Михайла Бондара.

За даними ЗМІ, саме прізвище Михайла Апостола «засвітилось»  в так званій «амбарній книзі Партії регіонів».

Згідно записів пан Апостол отримав від «регіонала» Євгена Геллера майже 1,5 млн гривень.

Сам Апостол ці закиди спростував. Міністр Арсен Аваков також заступився за Михайла Апостола і заявив, що не пов’язує слово «Апостол» в «амбарній книзі ПР» із прізвищем свого радника.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім. 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x