Главная > новини тернопільщини > Тернопільський центр зайнятості відправляє на роботу в Ізраїль

Тернопільський центр зайнятості відправляє на роботу в Ізраїль

16.10.2017 10:47


Міськрайонний центр зайнятості в Тернополі пропонує безробітним вакансії за кордоном. Зараз розпочався набір для спеціалістів на будівництвах.

 

Завдяки двосторонній угоді між Кабміном та урядом Ізраїлю визначили кілька сфер діяльності, де знадобляться руки тернопільських чоловіків.

 

Головні вимоги: бути громадянином України і мати  навики та досвід роботи в таки професіях як опалубник, арматурник, лицювальник та штукатурник. Вік від 25 до 50-ти років без попереднього досвіду роботи в Ізраїлі. Важливо також, щоб не було родичів, які мешкають в Ізраїлі, за винятком рідних братів чи сестер.

Одразу зазначають, що чоловіки повинні вміти працювати на висоті та бути готовими до піднімання важких предметів.

 

Кожен, хто бажає вирушити на цю роботу, має подати заяву до центру зайнятості по місцю проживання.

Для більш детальної інформації звертайтесь у міськрайонний центр зайнятості за адресою: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1 б, Будинок праці, кабінети №105 і №303, тел. 52-89-30, 52-48-86.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x