Главная > новини тернопільщини > Тернопільський перинатальний центр вражає своїм перетворенням (ексклюзивний фоторепортаж)

Тернопільський перинатальний центр вражає своїм перетворенням (ексклюзивний фоторепортаж)

25.03.2016 13:20


Завтра у Тернополі нарешті відкриють скандальний перинатальний центр "Матері і дитини".


Епопея з ремонтом центру тривала з 2012 року. Завтра їй судилося завершитися: Віце-перем'єр-міністр Геннадій Зубко відкриє 6 перших відремонтованих відділень. Хто тільки не нажився на "реконструкції": регіоналівська влада порозпихала по кишенях 52 мільйони гривень, які виділили з держбюджету на ремонт.


На нарешті реальну реконструкцію у 2015 році, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2015 року № 543 «Деякі питання використання у 2015 році державних капільних видатків», було виділено кошти загальною сумою 25810 тис.грн.Станом на лютий 2016 року заплановані роботи по об’єкту реконструкція існуючих будівель КУТОР «Тернопільський перинатальний центр «Мати і дитини» виконані та оплачені в повному обсязі.


Ремонтні роботи в перинатальному центрі «Мати і дитина» розпочались у вересні 2015 року і тривали до лютого 2016 року.

Виконавець робіт на вищевказаному об’єкті ТзОВ «Пром-Індекс», щоденно ремонтні роботи виконували 120-160 чоловік.

 

В результаті відремонтовано три поверхи І корпусу центру, а також підвальне приміщення. Палати розраховані на 1-2 породіллі, в кожній палаті є санвузол (унітаз, умивальник, біде, душова кабіна), кнопка виклику медперсоналу, постійна подача гарячої води.


Загалом відремонтовано 32 палати, операційний блок, 27 кабінетів, 36 санвузлів, приймальне відділення, харчоблок, сходові клітки, коридори, хол, 3 ліфти. Проведено електромонтажні роботи.


Встановлено сучасне вентиляційне обладнання, металопластикові та протипожежні двері, сантехніка, бойлери, система оповіщення, а саме 45 кнопок виклику медперсоналу, 26 світодіодних годинників з термометрами, 410 модульних спеціалізованих медичних світильників, 28 вбудованих світильників-нічників, 10 камер відеоспостереження розташованих в коридорах та операційних. В палатах влаштовано 946 м2 медичного лінолеуму. Також закуплено 40 багатофункціональних ліжок, 38 ліжечок для новонароджених 8 з яких з підігрівом, меблі для палат та кабінетів.

 

Ще у вересні перинатальний був схожим на місце зйомки фільму жахів:

 

 


А вже сьогодні пологовий вражає новітнім обладнанням та затишним інтер'єром:

Кухня 

 

Денний стаціонар

Вестибюль

Вентиляційна система замкнутого циклу

Тут здійснюється очищення, зволоження та терморегуляція повітря, яке потім поступатиме у палати

Кімната для відпочинку персоналу

Буфет

 

 

Індивідуальна палата

Джакузі

Операційна

Веб-камера в операційній з кутом огляду 360 градусів

У коридорах встановлені веб-камери

Кожна палата обладнана радіо і кнопкою виклику медсестри

 

 

Дані з камер, кнопок виклику, радіо обробляються тут

Парна палата

Санвузол у кожній палаті

 

Довідково: Комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» єдиний в області заклад охорони здоров’я ІІІ-го рівня з надання високоспеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим з груп високого акушерського та перинатального ризику, передчасних пологів, що потребують високої інтенсивності лікування на основі використання сучасних перинатальних технологій.

Юлія Швець
Фото автора

Використання будь-яких частин тексту, фото- та відеоматеріалів без згоди редакції заборонено!


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім. 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x