Главная > новини тернопільщини > Тернопільський медуніверситет отримав грант від Посольства Чеської Республіки в Україні

Тернопільський медуніверситет отримав грант від Посольства Чеської Республіки в Україні

13.03.2018 09:53


Науковці Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського виграли грант, який був оголошений Посольством Чеської Республіки в Україні.


Завдяки ньому зможуть закупити фізіотерапевтичну апаратуру, яка буде використовуватися у навчальному процесі кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання, а також для надання допомоги пацієнтам, котрі потребують відновного лікування.

Оволодівши новими методами реабілітації з застосуванням сучасних приладів, студенти матимуть змогу використовувати набуті знання та практичні навички після завершення навчання уже безпосередньо на своїх робочих місцях – у лікарнях та реабілітаційних центрах.

8 лютого 2018 року в Посольстві Чеської Республіки в Україні Надзвичайним і Повноважним послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою та ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Михайлом Кордою підписано угоду про реалізацію вищезгаданого проекту.

Проект стосується ранньої реабілітації. Його реалізація передбачає проведення пасивної та активної розробки суглобів у пацієнтів після травми за індивідуальною програмою (програма включатиме фізичну реабілітацію з комплексом вправ, масажі, фізіотерапевтичні процедури і механотерапію) для якісного покращення ранньої реабілітації складних переломів нижніх кінцівок (колінних, кульшових, гомілково-ступневих суглобів) та верхніх кінцівок (плечових, ліктьових, променево-зап’ястних суглобів).

Завдяки раніше підписаній угоді про співпрацю між ТДМУ та обласною фізіотерапевтичною лікарнею реабілітації у Більче-Золотому до проекту будуть залучені фахівці цього закладу для проведення спільно з викладачами кафедри виробничої практики, де студенти матимуть можливість освоювати теоретичні знання і вдосконалювати практичні навички.

Джерело: прес-служба університету

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x