Главная > новини тернопільщини > Тернопільський бізнес завойовує столицю

Тернопільський бізнес завойовує столицю

11.10.2018 13:30


Будівельна компанія «Креатор-Буд» розпочала повноцінну роботу у столиці. Київська філія працює більше року, і за цей час підприємство має уже серйозні напрацювання та плани щодо втілення цікавих будівельних проектів. Днями відбулось офіційне відкриття першого офісу продажів «Креатор-Буд» у Києві.


Відтепер квартири від «Креатор-Буд» у столиці можна купити в житловому комплексі на проспекті Науки, 58, що у Голосіївському районі. Офіс продажу Київської філії знаходиться на території, де ведеться будівництво житлового комплексу.

Відтак, столиця стала третім містом в Україні, після Тернополя та Львова,  де працює компанія «Креатор-Буд».


З нагоди офіційного старту продажу квартир у Києві, компанія «Креатор-Буд» оголосила акцію на купівлю квартири: 

УВАГА!!! До кінця жовтня вартість квадратного метра у комплексі  «Проспект Науки, 58» – від 16 000 грн.


ЖК «Проспект Науки, 58» будується у затишному мікрорайоні Києва. Серед суттєвих переваг комплексу - розвинута інфраструктура, сучасні планування, мальовнича панорама з вікна на Голосіївський парк з одного боку та вигляд на Дніпро – з іншого. Поруч комплексу передбачені зелений двір з дитячим садком та інтерактивним майданчиком. Аби проживання мешканців комплексу було комфортним, на першому поверсі передбачені супермаркет, кав’ярня, салон краси та аптека.

Детальнішу інформацію щодо  квартир у ЖК «Проспект Науки, 58» можна отримати на  сайтах www.kreator-bud.com та www.nauki58.com.ua

Чим цікавий комплекс для інвесторів - можна дізнатись за номерами у Києві:  (050) 062 7777 та (097) 069 1919.


Інформацію щодо квартир у новому столичному комплексі можна також отримати в центральному офісі продажу у Тернополі, за адресою: вул.Листопадова, 1\3, тел. 52 70 07 та  (050) 6 52 70 07.

Своїм колегам із Київської філії колектив «Креатор-Буд» щиро бажає здоров’я,  віри і Господнього благословення в доброму початку достойного шляху!Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x