Главная > новини тернопільщини > Тернопільський аграрій пожертвував районній лікарні апарат для штучної вентиляції легень

Тернопільський аграрій пожертвував районній лікарні апарат для штучної вентиляції легень

18.03.2020 20:09


Бучацька районна лікарня отримала апарат для штучної вентиляції легень, котрий є надзвичайно потрібним для лікування пневмонії. Саме таке обладнання використовують, рятуючи хворих на коронавірус.

 

Аграрій Петро Гадз, котрому належить компанія «Бучачхлібпром», перерахував кошти на купівлю апарату, вартістю 827 тисяч гривень. Вже за 3-4 дні його встановлять у відділенні інтенсивної терапії райлікарні.

Особливістю купленого апарату є наявність датчика картографії. Його можна застосовувати навіть при лікуванні новонароджених.

Про благодійний внесок Петра Гадза розповідає головний лікар медзакладу Олег Щиголь:

«Такого апарату Бучацька ЦРКЛ не мала. Все наявне обладнання є доволі старим, воно практично вичерпало свій ресурс. Востаннє апарат штучної вентиляції легень наш медзаклад отримував ще в 2009 році. Дякуємо Петру Івановичу за те, що в такий складний для країни час не залишився осторонь наших проблем.»

 Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x