Главная > новини тернопільщини > Тернопільські тарифи на опалення шокують

Тернопільські тарифи на опалення шокують

22.11.2017 10:03


Жителів Тернополя, центру області, де найнижча в країні заробітна плата, прирівняли  до мешканців Києва, принаймні за тарифами на тепло.  Сьогодні і тернополяни, і кияни платять за послуги теплопостачання по  32,97 гривні за метр квадратний.

 

Як повідомляє  http://nday.te.ua, з посиланням на etcetera.media , ціна за опалення залежить від багатьох факторів – зокрема від типу котельні – на вугіллі вона працює чи на газі, від регіону, від температури повітря на вулиці і так далі.

 

Та на сьогодні, з невідомих причин,  жителі Тернополя платитимуть за тепло так само як і жителі Києва – по 32 гривні 97 копійок за метр квадратний опалювальної площі.

 

Тобто якщо квартира має приміром 50 квадратів , то і тернополянин із зарплатою 3500 тисячі і киянин із зарплатою 6500 тисяч заплатять по  1648 гривень 50 копійок.

 

Дивує те, що і в Чернівцях, і у Вінниці,  і у Львові , Херсоні,Одесі , Запоріжжі, Хмельницькому та сусідньому Івано-Франківську тепло вартує дешевше.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x