Главная > новини тернопільщини > Тернопільські поліцейські отримали ДНК людини, котра підкинула вибухівку Андрію Крисоватому

Тернопільські поліцейські отримали ДНК людини, котра підкинула вибухівку Андрію Крисоватому

28.01.2020 13:54


Нагадаємо, що 4 вересня всю Україну облетіла жахлива звістка: ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий та його дружина постраждали від вибуху на власному подвір’ї, внаслідок якого чоловік втратив кисть руки, а його дружина – частково зір. 

Згодом представники правоохоронних органів знайшли на місці вибуху жахливу записку, в якій було зазначено: «Memento mori», що у перекладі з латинської означає «Пам’ятай про смерть», передає тижневик "Номер один".

Правоохоронці досі не затримали зловмисника і навіть не оголосили про підозру особі, яка підклала вибухівку на подвір’я ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого. У поліції переконані, що та ж особа залишила вибуховий пристрій у центрі міста на автомобілі дружини ексзаступника міського голови Тернополя Володимира Камінського. Була й третя вибухівка в парку у травні минулого року.

– Ми вважаємо, що тоді зловмисник тренувався. Вибухівка у парку була малопотужна і не принесла б значної шкоди. Але врешті бомбу вдосконалили. Ми маємо велику кількість доказової бази, і повірте, що людина, яка вчинила цей злочин, рано чи пізно нам попадеться. Доказова база зафіксована якісно. Не можу багато говорити, але скажу: є в нас  і почерк, і ДНК, і відбитки пальців, і відеоспостереження, й інші докази, нікуди злочинець від нас не дінеться. Але, на жаль, поки що та робота, яку ми проводили, скажемо так, не дає результату для того, щоб оголосити підозру. Ми перевіряли багато версій: і атовці, і сапери, і мінери, і радикальні групи, і різні корпуси, ті, хто міг мати якісь конфліктні ситуації і піти на такий злочин, – раніше судимі і ті, які притягувались за аналогічне. У цьому напрямку ми працюємо, але поки що похвалитися нічим не можу, – прокоментував начальник обласного управління поліції Олександр Богомол.

Щодо зливу в мережу відео, де видно момент вибуху, то в поліції переконують, що в цьому немає їхньої вини.

– До цього відео мали доступ не лише ми. Це приватна охоронна фірма, відео з камер потрапляє до них на сервер. Ми зняли копію. Коли відео з вибухом потрапило в інтернет, ми провели службове розслідування. Виявили, що це не наша копія, наше відео мало інше стиснення. Тож це буде на совісті тієї людини, яка так непорядно вчинила, – розповів журналістам головний поліцейський області. При цьому в поліції зараз докладають максимум зусиль, щоби мінімізувати витоки інформації.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x