Главная > новини тернопільщини > Тернопільські педагоги ледь не спалили гуртожиток

Тернопільські педагоги ледь не спалили гуртожиток

15.09.2015 10:40


Учора у обідню пору до оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про дим з вікна гуртожитку Тернопільського державного педагогічного університету імені ім. В. Гнатюка, на вулиці Винниченка, 6.

 

Після прибуття на місце події встановили, що на 7 поверсі одного з корпусів дев’ятиповерхового гуртожитку виникла пожежа. Горіння супроводжувалось значним виділенням їдкого диму, який швидко поширювався по будівлі. Також існувала серйозна загроза подальшого розповсюдження полум’я на інші приміщення, що могло призвести до масштабної пожежі.Рятувальники одночасно з розгортанням сил та засобів організували евакуацію мешканців гуртожитку. В зв’язку з екстремальними умовами роботи, що супроводжувалися значним задимленням, на гасіння пожежі було задіяно дві ланки газодимозахисної служби: одна приступила до пошуку та евакуації людей, інша до ліквідації пожежі. Всього на місці події працювали 11 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Завдяки вмілим та злагодженим діям, о 14:52 працівники ДСНС оперативно локалізували, а о 14:58 – ліквідували пожежу. Під час гасіння вогнеборці врятували 7 людей та не допустили виникнення масштабної пожежі, своєчасно зупинивши розповсюдження полум’я.Швидкій ліквідації загорання також сприяла наявність на поверхах гуртожитку справних пожежних кранів. Слід також відзначити й професіоналізм адміністрації гуртожитку – працівники організовано та своєчасно вивели з будівлі 350 мешканців.Внаслідок пожежі 4 мешканців гуртожитку шпиталізовано до медичних закладів з діагнозом «Отруєння продуктами горіння, 1-го ступеня».Попередня причина виникнення пожежі – залишена без нагляду увімкнена праска.

За інформацією прес-служби ДСНС у Тернопільській області


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x