Главная > новини тернопільщини > Тернопільські греко-католики віддали приміщення храму для боротьби з епідемією

Тернопільські греко-католики віддали приміщення храму для боротьби з епідемією

24.03.2020 10:18


Приміщення Архикатедального собору УГКЦ в Тернополя виділили для потреб волонтерів. В залах для катехизації збирали та сортували засоби індивідуального захисту.

 

Як повідомляють на сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, група користувачів Instagram, серед яких і священник Архикатедрального собору о.Роман  Демуш, об’єдналася у спільноту @coronavirus.ternopil. Головною їхньою метою став збір коштів для закупівлі медичних засобів першої необхідності та засобів індивідуального захисту для лікарень міста. Блогерам вдалося залучити чверть мільйона гривень.

 

Також стоматологічна клініка Володимира Олексюка VIAS пожертвувала для священників архиєпархії та МДЦ «Зарваниця» чимало рукавичок та масок, аби ті змогли продовжувати душпастирську діяльність, дотримуючись санітарних норм.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x