Главная > новини тернопільщини > Тернопільські дорожники оголосили багатомільйонний тендер

Тернопільські дорожники оголосили багатомільйонний тендер

07.02.2020 16:00


На капітальний ремонт мосту у селі Струсів Теребовлянського району оголосили тендер. Очікувана вартість публічної закупівлі становить 71 мільйон гривень.


САД у Тернопільській області оприлюднила тендер вчора, 6 лютого. У системі Прозоро потенційні підрядники можуть вже надавати свої пропозиції https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-06-000956-a?fbclid=IwAR0RBXH5a1z3uJXCWOiNHdCNOELWer0ObzA718WFTJHAx_0IQHAv2cxejGI

Як повідомляють у відомстві, міст аварійний. Він експлуатується вже 40 років і є ризик руйнування.

"Вантажопідйомність мосту недостатня для сучасного потоку транспорту, а габарит проїзду не відповідає вимогам чинних норм. Через значну корозію арматури та порушення сумісної роботи струнобетонних балок, обрушення балок можливе навіть від власної ваги.

Капітальний ремонт мосту в селі Струсів передбачено Постановою Кабінету Міністрів України № 36 від 29.01.2020 р. «Деякі питання дорожнього господарства». Міст у с.Струсів є першим об’єктом з Постанови на Тернопільщині, на котрий оголошено тендер, " - йдеться в повідомленні Служби автомобільних доріг області.
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x