Главная > новини тернопільщини > Тернопільські «борці з вирубкою дерев» знищили галявину на Чернівецькій

Тернопільські «борці з вирубкою дерев» знищили галявину на Чернівецькій

04.08.2020 07:38


У суботу 1 серпня у Тернополі група людей вирубала цілу галявину молодих дерев. Частина з них була у футболках однієї політичної сили, котра активно відстоює кожен клаптик зелених насаджень у місті.

 

На вулиці Чернівецькій група людей, яка назвалася представниками політичної партії «Сила людей», вирубала сотні метрів зелених насаджень (у тому числі й молодих). Таку подію партійці назвали суботником і прибиранням. А замість дерев і зелені вони мають намір спорудити спортивний майданчик. Ця подія викликала різко критичну реакцію у мешканців мікрорайону, які й повідомили ЗМІ про цю акцію.

 

Такий «суботник» тягне, як мінімум, на адміністративну відповідальність. Зприводу самовільного знищення дерев закон говорить наступне:

 

«Відповідно до ч.4 ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» юридичним або фізичним особам дозволяється видалення пошкоджених дерев або кущів (їх частин), якщо стан таких пошкоджених зелених насаджень загрожує життю, здоров’ю громадян, а також майну громадян та/або юридичних осіб. І лише після дозволу місцевої влади та обстеження території відповідною комісією.»

 

На фото добре видно, що знищені молоді дерева та кущі, які не несли жодної загрози життю та здоров’ю місцевих мешканців. 

 

Тому ця вирубка підпадає під дію статей 201, 201-1, 246 Кримінального Кодексу України. 

Незаконна порубка дерев або чагарників караються штрафом від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

 

Тож справа за правоохоронними органами.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x