Главная > новини тернопільщини > Тернопільщина матиме 61 громаду – Асоціація міст України

Тернопільщина матиме 61 громаду – Асоціація міст України

20.01.2020 23:38


У Міністерстві розвитку громад та територій України сьогодні відбулися консультації зі створення Перспективного плану формування територій громад Тернопільської області, який ляже в основу проєкту Закону «Про адміністративно-територіальний устрій».

Як повідомляють у Тернопільському регіональному відділенні Асоціації міст України, нині розглядався варіант поділу Тернопільщини на 61 ОТГ. 


«В ході консультацій був презентований варіант Перспективного плану формування територій громад Тернопільської області, в який увійшла 61 громада. Учасники консультацій детально розглянули пропозиції з формування громад у кожному районі Тернопільської області. В ході дискусії представники Мінрегіону, профільного комітету Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України висловили свої зауваження та пропозиції щодо презентованого проєкту плану. Виконавчий директор Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України Ihor Hirchak висловив пропозиції Асоціація міст України щодо покращення представленого проєкту Перспективного плану формування територій громад Тернопільської області.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x