Главная > новини тернопільщини > Територіальні громади Тернопільщини отримали майже 2,9 млрд грн

Територіальні громади Тернопільщини отримали майже 2,9 млрд грн

09.09.2020 10:03


До місцевих бюджетів Тернопілля платники податків перерахували 2 млрд 860,9 млн грн платежів у січні-серпні цього року. Це перевищило очікувані надходження на 3,3 відсотка. Відтак бюджети додатково отримали 92,3 млн гривень. У порівнянні з січнем-серпнем 2019 року сплата зросла на 144,1 млн грн або плюс 5,3 відсотка. 

Найбільше надійшло до місцевих бюджетів таких платежів: податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, плати за землю, податку на нерухоме майно, акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. 


Так, з початку року сплачено 1 млрд 921,9 млн грн податку на доходи з фізичних осіб, що на 92,8 млн грн більше, ніж минулого року. Представники малого бізнесу перерахували 444,5 млн грн єдиного податку, а це на 33,9 млн грн більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Плати за землю спрямували 241,8 млн гривень. Надходження від податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, склали 93 млн грн, що на 10,4 млн грн більше, ніж у січні-серпні минулого року. Суб’єкти господарювання, які мають справу з підакцизними товарами, сплатили 67,2 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.


Лише впродовж серпня 2020 року платники податків спрямували до місцевих скарбниць 439,5 млн гривень, що на 16,3 відсотка більше, ніж очікувалось. Отож, бюджети додатково отримали 61,7 млн гривень. Порівняно з серпнем минулого року приріст надходжень склав 38,2 млн грн або на 9,5 відсотка більше.


Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x