Главная > новини тернопільщини > Така сильна злива у Тернополі була в 1937 році, за два роки до війни

Така сильна злива у Тернополі була в 1937 році, за два роки до війни

08.10.2020 16:14


Дощовий удар

6 жовтня у Тернополі сталася по-справжньому надзвичайна ситуація. з 15.00 по 21.00 випало 17.3 мм опадів. Це 46% місячної норми. Ще погіршило ситуацію, що основний дощовий «удар» відбувся протягом 1,5 години. Все це дійсно нагадувало справжню повінь, справжній потоп.


У 1937 році від такого дощу Тернопіль опинився під водою

Тернополяни взагалі не пам’ятають, щоб такі дощі хоч колись накривали наше місто. Лише старожили згадують, що схожа повінь була у Тернополі за 2 роки до Другої світової війни у 1937 році, якраз на свято Мокія Мокрого. Переважно одноповерховий Тернопіль опинився під водою, а люди рятувалися від води на дахах.

У 2020 році цей випадок повторився на православне свято зачаття святого Іоанна Хрестителя Предтечі, який хрестив водою Ісуса Хреста в водах річки Йордан. В народі існує прикмета, що на день зачаття Предтечі, день видувається досить холодним і мокрим. Ось такий дивний збіг «повеневих» дат.Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x